Rodyti po:thumbnail list viewtable list view
6362 €
8298 €
2665 €
item photo
Dulkių siurblys Zelmer 829.5 SK Aquos
9947 €
item photo
Gartraukis Hood Candy CVMAD60B
16787 €
14312 €
item photo
Gartraukis Hood Candy CMB955X
17481 €

Buitinė technika

Buitinė technika - tai įrenginiai, be kurių šiais laikais kasdienis gyvenimas nėra įsivaizduojamas. Taigi, Tiptop.lt parduotuvėje siūloma technika papildys jūsų namus ir padės jaustis komfortabiliai.

Buitinės technikos apibrėžimas apima daugybę įrenginių, nuo smulkios vonios ir virtuvinės įrangos iki namų priežiūros priemonių.

Pirmojoje buitinės technikos skiltyje galima rasti didelį pasirinkimą smulkiosios virtuvinės įrangos, skirtos įvairioms funkcijoms atlikti. Tai - įvairūs plaktuvai, kavos malimo mašinėlės, blenderiai, elektriniai virduliai, elektrinės mėsmalės, sulčiaspaudės, mikrobangų krosnelės, garų puodai ir daugelis kitų.

Stambi virtuvinė įranga, tokia kaip šaldytuvai, viryklės, indaplovės ir kt. yra pateikiama atskiroje skiltyje. Pasirinkimas išties didelis, todėl kiekvienas pirkėjas ras sau tinkamiausią prekę.

Kūno priežiūros prekių galima rasti kategorijoje „Grožiui ir kūnui“. Čia gausu prekių tiek moterims, tiek vyrams - nuo barzdos skutimo, plaukų kirpimo mašinėlių iki plaukų džiovintuvų, plaukų tiesinimo aparatų, epiliatorių ir kt. Dauguma priemonių yra pagaminta pasaulyje žinomų prekinių ženklų, tokių kaip Philips, Bomann, Rowenta ir kitų, todėl prekių kokybė garantuojama.

Smulkios buitinės technikos skiltyje taip pat nemažas pasirinkimas. Šioje kategorijoje galima rasti lygintuvų, dulkių siurblių ir kitų būtinų technikos priemonių - virš šimto įvairių pasirinkimų pagal modelius ir savybes.

Skalbimo mašinoms skiriama atskira kategorija. Čia gausu skirtingų gamintojų įrenginių su skirtingomis funkcijomis. Kai kurios iš jų yra skirtos skalbti funkcijas nustatant vartotojui, na o kai kurios - automatinės, kur kas labiau savarankiškos, todėl didžioji darbo dalis atliekama vartotojo įsikišimo. Tai ne tik patogu, bet ir naudinga - tokia buitinė technika kur kas taupesnė.

Oro kondicionieriai tampa gana populiaria preke Lietuvoje. Jų būna įvairių, tačiau populiariausi, ko gero, daugiafunkciniai, galintys ne tik vėsinti karštą vasaros dieną, bet ir apšildyti patalpas šaltuoju metų laiku.

Kavos aparatų naudojimas taip pat įgauna pagreitį. Šie aparatai ypač vertinami kavos mėgėjų. Jais galima pasigaminti kavą pagal individualų pasirinkimą. Dauguma jų kavos pupeles sumala prieš pat gaminant kavą, todėl kavos skonis būna itin išraiškingas.

Visa buitinė technika tiptop.lt internetinėje parduotuvėje siūloma palankiomis, konkurencingomis kainomis, todėl čia verta pirkti. Jei turite papildomų klausimų, galite užpildyti tam skirtą užklausos formą arba paskambinti telefonu.