Pasirinktoje kategorijoje šiuo metu prekių neturime

Apatinis trikotažas

 

Tiptop.lt elektroninės parduotuvės pasiūloje galima aptikti ne tik viršutinių drabužių, bet ir apatinio trikotažo. Šis apatinis trikotažas moterims kitoks nei įprasta įsivaizduoti. Tai - drabužiai, skirti dėvėti šaltuoju metų periodu ar aktyviai sportuojant.

Šioje kategorijoje siūlomos apatinės kelnės ir apatiniai marškinėliai įvairaus ilgio rankovėmis. Visi drabužiai pasiūti iš elastingos, tamprios, prie kūno priglundančios medžiagos. Renkantis tokį apatinį trikotažą patartina įsigyti aptempiančius drabužius, nes pernelyg laisvi drabužiai pilnai neatlieka savo funkcijų.

Apatiniai iš termo medžiagos ne tik šilti, bet ir pašalina ant kūno susikaupusią paviršinę drėgmę. Tai užtikrina pastovią kūno temperatūrą ir neleidžia kauptis bakterijoms. Tačiau svarbiausia žinoti, jog šiluma, teikiama šių drabužių, priklauso nuo medžiagos storio. Todėl renkantis termo drabužius aktyviam judėjimui vasarą, reikėtų atsižvelgti ir į drabužių storį. Plonos medžiagos termo drabužiai beveik nešildo. Jų pagalba palaikoma kūno temperatūra ir išgarinama drėgmė. Šaltesniam metų laikui rekomenduojama rinktis storesnės medžiagos drabužius. Jie turės dvigubą efektą.

Drabužių pasirinkimas pagal storį priklauso ir nuo planuojamos veiklos. Jei apatinis trikotažas dėvimas šaltuoju periodu, tačiau mažai judant ar judant su didelėmis pauzėmis, rekomenduojami storo audinio sluoksnio drabužiai. Na o intensyviam žiemos sportui tiks plonesni apatiniai.

Neretai termo drabužiai yra naudojami ilgą laiką, nesant galimybei jų išskalbti. Todėl vartotojai baiminasi dėl galimo nemalonaus kvapo ar bakterijų kaupimosi. Tačiau gamintojai stengiasi atrasti būdų išspręsti šią problemą. Taigi, termo drabužių gamyboje pradėti naudoti sidabro siūlai, kurių dėka mažinamas bakterijų kaupimasis.

Kadangi šis apatinis trikotažas turi gerai priglusti prie kūno, jiems būdingos plačios siūlės, nedirginančios odos. Tai dar vienas tokių drabužių privalumas. Šie drabužiai taip pat yra tamprūs keliomis kryptimis, todėl judesiai nėra varžomi. Tai pasakytina ir apie drabužius su gobtuvais. Gobtuvai prisitaiko prie kūno ir juda kartu su juo.

Apatinio trikotažo moterims kategorijoje galima aptikti ne tik jau minėtų kelnių ir marškinėlių, bet ir bliuzonų. Šio tipo drabužiai gali būti dėvimi ir kaip apatiniai drabužiai, turint omenyje jų savybes. Bliuzonai gerai pritaikyti įvairaus tipo aktyviai veiklai. Dalis jų turi gobtuvus, yra paaukštintomis apykaklėmis, rankovių galuose turi skyles nykščiams. Šios savybės užtikrina visavertį komfortą sportuojant ir aktyviai leidžiant laisvalaikį.