Pasirinktoje kategorijoje šiuo metu prekių neturime

Kojinės

Tiptop.lt internetinės parduotuvės skiltyje „Kojinės“ prekiaujama pripažintų gamintojų kojinėmis, skirtomis sportui ir aktyviam laisvalaikiui. Tai tokių gamintojų kaip Nordi, CEP, North 66 ir kitų gaminiai. Šios kojinės yra gaminamos pasitelkiant aukščiausias technologijas, todėl atitinka visus standartus.

Kojines sportui reikėtų rinktis pagal numatytą veiklos sritį. Kiekvienai veiklai yra pritaikytos skirtingo tipo ir savybių kojinės.

Nors dauguma sportui skirtų kojinių didžiąja dalimi yra universalios, tačiau vyriškų kojinių kategorijoje galima rasti didesnių dydžių pasiūlymus. Taip pat, renkantis kojines, reikėtų atkreipti dėmesį ne vien į pėdos dydį, bet ir į blauzdos apimtis. Tinkamas pasirinkimas užtikrins patogų dėvėjimą, nevaržys ir nespaus. O prilaikančioji juostelė netrikdys kraujo apytakos.

Šioje kategorijoje taip pat siūlomos kojinės, skirtos kasdieniam dėvėjimui ir turinčios papildomą apsaugą nuo bakterijų kaupimosi. Tai - kojinės su sidabro siūlais. Šie siūlai reguliuoja kojų temperatūrą, neleisdami vasarą pernelyg sukaisti, o žiemą sušalti. Taip pat sidabras naikina bakterijas ir neleidžia atsirasti kojų grybeliui.

Lauko sportui skirtos kojinės šalia to, kad prilaiko, stabilizuoja kojas (raumenis ir sąnarius), taip pat suteikia daugiau jėgos, ištvermės, pagerina kraujo apytaką. Dauguma tokių kojinių turi ir papildomą kulkšnies, Achilo sausgyslės apsaugą ir yra anatomiškai pritaikytos patogiam dėvėjimui.

Kokybiškos kojinės pasižymi tokiomis savybėmis kaip plona siūlė ties piršais, nesukelianti trinties su avalyne ir yra pagamintos iš medžiagos, skirtos drėgmės reguliavimui, o nemalonų kvapą sumažinti padeda sidabro jonai. Kai kurios kojinės turi anatomiškus pado paminkštinimus, sumažinančius smūgius ėjimo metu.

Dideliam pėdų prakaitavimui įtaką daro daugybė prakaito liaukų, esančių jose. Todėl renkantis kojines bėgimui, važiavimui įprastu ar kalnų dviračiu, ėjimui, kasdieniam dėvėjimui, slidinėjimui slidėmis ar snieglentėmis ir pan. reikėtų atsižvelgti į jų sudėtį.

Viena populiariausių medžiagų - tai Merino vilna, turinti savybę sugerti iki 30% drėgmės, todėl šios medžiagos kojinėse kojos ilgiau išlieka sausos. Šios medžiagos kojinės turi ir termostatinių savybių, todėl su jomis kūno temperatūra ilgiau išlieka priimtina.

Sintetinės kojinės (pvz. nailono, elastano deriniai) gerai priglunda prie kūno. Jos elastingos ir ilgai išlaiko savo formą. Kai kurios iš jų turi ir tam tikroms sporto šakoms skirtus supinatorius ar sutvirtinimus. Tokios kojinės greitai džiūsta ir pašalina drėgmę nuo kojų.

Medvilninės kojinės nerekomenduojamos užsiimant aktyvia veikla. Jos greitai sugeria drėgmę, tačiau ilgai džiūsta, tad taip yra sudaroma patogi terpė bakterijų dauginimuisi. Taigi, medvilninės kojinės labiau tinkamos pasyviam laiko leidimui.