Jūs pasirinkote

Rodyti po:thumbnail list viewtable list view

ASUS KompiuteriaiKompanijos ASUS kompiuterių asortimente populiariausi Lietuvos rinkoje yra nešiojami kompiuteriai. El. parduotuvė TipTop.lt gali pasiūlyti ne tik juos, tačiau ir plačią gamą stacionarių kompiuterių, taip pat planšetinių kompiuterių, kurie nuolat populiarėja ne tik Lietuvoje, tačiau ir visame pasaulyje.

Pirmiausia reikėtų išskirti Asus nešiojami kompiuteriai, kurie yra: kasdieniai nešiojami kompiuteriai (Asus A Series, K Series ir X Series), ultrabook tipo nešiojami kompiuteriai (Zenbook, S Series), Multimedia ir pramogoms skirti sprendimai (Asus N Series ir NX Series), žaidimams skirti laptopai (ASUS G Series, priklausantys Republic of Gamers modeliams), verslo klasės nešiojami kompiuteriai (Asus B Series ir BU Series), mobiliems vartotojams skirti U Series, UX Series, Taichi ir VivBook, o taip pat prestižinės klasės ASUS VX nešiojami kompiuteriai.

Kasdienių ASUS K, A ir X serijos nešiojamų kompiuterių grupę sudaro modeliais kasdienėms užduotims atlikti (naršymas Internete, filmų žiūrėjimas, muzikos klausymasis, retkarčiais darbas su biuro programomis). ASUS ultrabook tipo nešiojami kompiuteriai Zenbook ir VivoBook pasižymi elegantišku ir plonu korpusu, kuris gali būti padarytas iš aliuminio arba patvaraus plastiko. Čia naudojami Intel Core šeimos procesoriai, SSD tipo kietieji diskai, kurie yra daug spartesni už įprastus kietus diskus (HDD), kartu yra patikimesni, atsparesni išorės poveikiui.

Asus G (Gaming) nešiojamų kompiuterių serija „Republic of Gamers“ visų pirma skirta žaidimų gerbėjams, kadangi siūlo bekompromisį galios ir galimybių derinį. Čia naudojami galingiausi mobilūs procesoriai (paprastai tai yra keturių branduolių Intel Core i7 modeliai), aukštesnės vidutinės bei aukščiausios klasės nVidia GeForce ir AMD Radeon vaizdo plokštės. Asus nešiojami kompiuteriai B Series ir BU Series pirmiausia skirti verslo vartotojams. Čia dažniausiai naudojami matiniai paviršiai, periferinių jungčių įvairovė taip pat pritaikyta verslo poreikiams.

Planšetinių kompiuterių asortimente galima rasti nemažai kompanijos ASUS pasiūlymų, kurie dažniausiai priklauso Eee Pad, Memo Pad ir Transformer šeimos atstovams. Pagrindiniais procesorių ASUS planšetėms gamintojais šiuo metu yra kompanijos Qualcomm (Snapdragon), nVidia (Tegra), kurių sprendimai dažniausiai reziduoja operacinė sistemos tokios kaip Android, taip pat Intel (Atom) mikroschemos. Galima sutikti ASUS VivoTab ir Eee Pad planšetinių kompiuterių su operacine sistema Windows, kuri dažniausiai veiks su Intel aparatine platforma. Vieni populiariausių yra ASUS Transformer planšetiniai kompiuteriai. Šie priklauso hibridinių planšetinių kompiuterių kategorijai. Pastarieji skiriasi nuo paprastų ASUS planšetinių kompiuterių tuo, kad turi fizinę klaviatūrą, kuri jungiama kaip Docking-station, joje dažniausiai yra papildoma baterija ir papildomos periferinės jungtys.

ASUS stacionarių kompiuterių asortimente galima sutikti modelių, kurie skirti kasdienos užduotims atlikti (Essentio serija, kurioje galima sutikti CP ir CM modelius), taip pat multimedia ir pramogoms (čia taip pat priklauso tam tikri Essentio serijos stacionarūs kompiuteriai), tuo tarpu užkietėjusiems žaidimų gerbėjams siūlomi kompiuteriai ASUS ROG ir CG Series, kuriuose galima rasti gamykliškai paspartintų galingiausių Intel procesorių, taip pat AMD ir nVidia aukščiausios klasės vaizdo plokščių, kurios gali būti sujungtos į CrossFire ir SLI režimus.