Jūs pasirinkote

Rodyti po:thumbnail list viewtable list view
56502 €
47399 €

HEWLETT-PACKARD KompiuteriaiEl. parduotuvės TipTop.lt asortimentą sudaro įvairiausių HP nešiojamų kompiuterių gama, kurie visiškai patenkins net ir išrankiausio vartotojo poreikius.

HP išskiria šias nešiojamų kompiuterių kategorijas: tai kasdieniai nešiojami kompiuteriai (biudžetiniai Compaq, taip pat Pavilion G ir dm Series), ultrabook tipo nešiojami kompiuteriai (SleekBook serija, kai kurie Envy ir Folio modeliai), multimedia ir pramogoms skirti sprendimai (Pavilion dv serija), didelės galios nešiojami kompiuteriai, kurie puikiai tinka ir žaidimams (kai kurie Envy ir Pavilion modeliai), verslo klasės nešiojami kompiuteriai (ProBook serija).

Kasdienių HP Compaq ir Pavilion nešiojamų kompiuterių grupę sudaro modeliai tokioms užduotims atlikti, kaip naršymas Internete, filmų žiūrėjimas, muzikos klausymasis, retkarčiais darbas su biuro programomis. Ultrabook tipo HP nešiojami kompiuteriai SleekBook, Envy ir Folio pasižymi itin plonu korpusu, yra lengvi, turi Intel Core procesorius, pasižymi ilgu baterijos darbo laiku, ypač greitais ir patikimais SSD tipo kietieji diskai, atspariais vibracijai ir smūgiams. Multimedia užduotims ir pramogoms skirti HP Pavilion dv nešiojami kompiuteriai turi ne tik galingus Intel Core procesorius (Core i5, Core i7), tačiau ir diskretines vaizdo plokštes.

Galingų HP Envy ir Pavilion nešiojamų kompiuterių serija puikiai tinka žaidimų gerbėjams, kadangi siūlo bekompromisį galios ir galimybių derinį. Čia naudojami galingiausi mobilūs procesoriai, vidutinės bei aukščiausios klasės nVidia GeForce ir AMD Radeon vaizdo plokštės. HP ProBook nešiojami kompiuteriai pirmiausia skirti verslo vartotojams. Čia dažniausiai naudojami matiniai paviršiai, periferinių jungčių įvairovė taip pat pritaikyta verslo poreikiams.

HP stacionarūs kompiuteriai turi bene pilniausią iš visų kompiuterių įvairovę. HP Compaq, HP Pro, Pavilion modeliai sudaro kompiuterių grupę, kurie skirti kasdienėms užduotims atlikti (naršymas Internete, filmų žiūrėjimas, muzikos klausymasis, retkarčiais darbas su biuro programomis). HP Envy ir Pavillion serijose yra ir All-in-One kompiuteriai – monoblokai, kurie gali pasigirti ir galingiausiais Intel Core i7 procesoriais.

HP Elite, HP Pro 6000 Series stacionarūs kompiuteriai paprastai skirti verslo klasės klientams, juose naudojami Intel Core i5, Core i7 klasės procesoriai pagrindinės plokštės su verslo klasės mikroschemų rinkiniais su Intel vPro technologijos palaikymu, vaizdo plokštės paprastai priklauso profesionalių sprendimų klasei (nVidia Quadro ir NVS serijos, taip pat AMD FirePro).

HP Z Series stacionarūs kompiuteriai priklauso darbo stočių kategorijai, kuriuose naudojami galingi procesorių (stacionarūs Intel Core i5 ir Core i7, taip pat serveriniai Intel Xeon), o vaizdo plokštės – vidutinės arba aukščiausios klasės AMD FirePro arba nVidia Quadro. Šios klasės kompiuteriai visų pirma pravers tiems, kurie dirba su CAD tipo programomis (architektai, dizaineriai), 3D grafika ir modeliavimas, darbas su vaizdine medžiaga.

Žaidimams skirtų stacionarių kompiuterių kategorijoje galima išskirti HP Envy Phoenix ir Pavilion Phoenix sprendimus. Čia rasime vidutinės ir aukščiausios klasės AMD Radeon HD ir nVidia GeForce GTX vaizdo plokštes, kurios gali apjungtos į nVidia SLI ar AMD CrossFire režimus, Intel Core i5, Core i7 ar AMD FX procesorius.