Rodyti po:thumbnail list viewtable list view
item photo
išmanusis telefonas HONOR 20 PRO PHANTOM BLUE 256GB
49998 €
item photo
Išmanusis telefonas MOBILE PHONE A20/GREY BLACKVIEW
5640 €
item photo
Išmanusis telefonas Smartphone Kruger & Matz FLOW 6S
11072 €
item photo
Išmanusis telefonas LG G2 16 GB
31139 €
item photo
Išmanusis telefonas HUAWEI P SMART 2019 MIDNIGHT BLACK
18530 €
item photo
išmanusis telefonas HUAWEI Y7 2019 MIDNIGHT BLACK 32GB
15229 €
51683 €
item photo
išmanusis telefonas MOBILE PHONE BV6100/GREY BLACKVIEW
19309 €
item photo
išmanus telefonas LG K50 BLACK
15921 €
item photo
Išmanusis telefonas MOBILE PHONE K40/BLUE LG
12061 €
22271 €
50421 €
item photo
išmanusis telefonas MOTOROLA ONE ACTION WHITE
26339 €

Telefonai

TipTop.lt siūlomas telefonų asortimentą apima tiek paprasti mobilieji telefonai, tiek IP telefonija, tiek ir išmanieji telefonai, kurių paklausa auga milžiniškais tempais.

Biudžetinių telefonų kategorijoje didelę įvairovę siūlo suomių kompanija Nokia, P. Korėjos kompanija Samsung Electronics, neseniai į Lietuvos rinką įžengusi kinų kompanija Huawei, gerai pažįstama japonų kompanija Panasonic, taip pat prekinis ženklas Just5, kuris gali pasiūlyti įvairiaspalvius mobilių telefonų modelius, tinkančius tiek vaikams, tiek ir vyresnio amžiaus žmonėms.

IP telefonijos rinkoje gana svarias pozicijas užima kompanijos Cisco ir D-Link. Pastarųjų VoIP technologijos pagrindu veikiantys telefonai leidžia pasinaudoti Interneto teikiamais privalumais – balso ryšys naudoja Interneto protokolą, o perdavimas vyksta duomenų perdavimo tinklais (paprastai, optiniais).

Šiuo metu itin sparčiai populiarėja išmanieji telefonai, kurie turi didelius sensorinius ekranus, mobilią operacinę sistemą, suderinamą su trečių šalių aplikacijomis, galingą aparatinę įrangą kuriuose yra procesoriai Apple A Series, nVidia Tegra, Qualcomm Snapdragon, Samsung Exynos, Mediatek ir kt., palaiko eilę komunikacinių technologijų, tokias kaip Wi-Fi, Bluetooth, GPS, NFC, taigi dažnai atstoja eilę asmeninių kompiuterių funkcijų – galima naudotis Internetu, klausytis muzikos, žiūrėti vaizdinę medžiagą, dirbti su el. paštu, socialiniais tinklais, žaisti žaidimus, atlikti mobilius mokėjimus, naudotis internetine bankininkyste ir t.t.

Šiuo metu populiariausios išmaniųjų telefonų operacinės sistemos – tai Google plėtojama mobili platforma Android bei kompanijos Apple operacinė sistema iOS. Antra vertus, tuo rinka neapsiriboja, ir galima sutikti išmaniųjų telefonų su operacinėmis sistemomis Windows Phone (kūrėja – Microsoft; gamintojai – HTC, Samsung, Nokia), BlackBerry OS (kūrėja ir gamintoja – Kanados kompanija RIM), Bada ir Tizen (kūrėja – Samsung), Symbian OS (kūrėja – Nokia).

Operacinė sistema iOS sutinkama tik Apple produkcijoje: tai išmanieji telefonai iPhone, taip pat kiti mobilieji įrenginiai, tokie kaip planšetiniai kompiuteriai iPad bei multimedia grotuvai iPod. Viena iš svarbiausių iPhone galimybių – tai asmeninis balso asistentas Siri, leidžiantis natūralia kalba komunikuoti su išmaniuoju telefonu ir gauti atsakymus į pateikiamas užklausas.

Google mobili platforma Android yra sutinkama eilėje įvairiausių gamintojų telefonų. Pirmiausia reikėtų paminėti kompanijos Samsung išmaniuosius telefonus, iš kurių populiariausi yra flagmanai iš Galaxy S ir Galaxy Note serijų. Šie jau seniai turi didesnius nei 4,5“ įstrižainės sensorinius ekranus su AMOLED matricomis, keturių branduolių procesorius, iki 64 GB talpos duomenų kaupiklius, taip pat gali pasiūlyti firmines technologijas S Beam, S Voice ir kitas.

Iš kitų Android išmaniųjų telefonų gamintojų galima išskirti HTC bei jos modelių linijas Desire, Sensation, One, kompaniją Nokia ir jos firminius Lumia modelius, japonų gamintoją Sony ir jo Xperia liniją, kinų kompaniją Huawei ir jos Honor bei Ascend gaminius.