Šios kategorijos prekių pristatymo terminas: 10-14 dienų
Pasirinktoje kategorijoje šiuo metu prekių neturime

Kosmetika moterims

Kosmetika moterims apima labai platų prekių diapazoną. Šiai sąvokai galima priskirti ne vien dekoratyvinę kosmetiką (akių tušai, šešėliai, lūpų dažai, veido pudros ir pan.), bet ir įvairios paskirties kremus, valiklius, losjonus ir panašias prekes, t.y. kosmetiką, skirtą veido odos priežiūrai.

Tiptop.lt didelis žinomų gamintojų prekių pasirinkimas. Galima būtų paminėti tokius gamintojus kaip Elizabeth Arden, Shiseido, Artdeco, Max Factor, Lancome, Yves Saint Laurent, Chanel ir kitus.

Tiek dekoratyvinė kosmetika, tiek kosmetika odos priežiūrai yra skirta atitikti konkrečius poreikius. Dekoratyvinė kosmetika moterims pasirenkama pagal produktų specifikacijas. Jei tai akių šešėliai, dėmesys atkreipiamas į norimus šio tipo prekių atspalvius, jų paletę. Akių tušas, priklausomai nuo poreikių, pasirenkamas pagal jo suteikiamą efektą. Tai gali būti blakstienų tankinimas, storinimas ar ilginimas. Populiariausi yra juodos ir rudos spalvos akių tušai. Pudra veidui turėtų būti parinkta pagal odos spalvą. Pernelyg didelio kontrasto pudra gali atrodyti netinkamai. Na o lūpų dažai ar blizgesys pasirenkami derinant prie makiažo, aprangos stiliaus ar drabužių spalvos. Dekoratyvinė kosmetika padeda pabrėžti moters bruožus, juos išryškinti, suteikia daugiau pasitikėjimo ir padeda atskleisti moters individualumą.

Odos priežiūrai skirta kosmetika papildo dekoratyviąją ir dažniausiai yra naudojama prieš ar po dekoratyvinės kosmetikos naudojimo. Odos valymo skysčiai, losjonai ar balzamai ne tik pašalina makiažą, bet ir ant odos esančius nešvarumus, atgaivina odą. Įvairūs kremai padeda palaikyti reikiamą odos drėgnumą, nuramina odą, suteikia jai elastingumo. Taip pat galima pasirinkti kremų, padedančių pakelti veido odą, panaikinti pajuodusius paakius, sulėtinti raukšlių atsiradimą, atnaujinti odą. Tokie regeneracijai skirti kremai gaminami įvairių žolelių, mineralų ir panašių medžiagų pagrindu. Riebios odos priežiūrai galima rinktis tonikus, padedančius atgaivinti ir nusausinti odą.

Išsirinkti tinkamą kosmetiką moterims nėra paprasta. Renkantis svarbu atkreipti dėmesį ne tik į pakuotę ar gaminio spalvą, bet ir į kvapą bei paskirtį. Tinkamas pasirinkimas gali užtikrinti malonų naudojimąsi. Taip pat labai svarbu atsižvelgti į prekinį ženklą.

Visa tiptop.lt parduotuvėje siūloma kosmetika atitinka tarptautinius gamybos reikalavimus. Mūsų tiekiamų prekių gamintojai yra pripažinti pasauliniu mastu. Kai kurių gamintojų aprašus galite rasti kosmetikos ir kvepalų gamintojų aprašuose tiptop.lt tinklalapyje.