Šios kategorijos prekių pristatymo terminas: 10-14 dienų
Pasirinktoje kategorijoje šiuo metu prekių neturime

Kosmetika vyrams

Šiuolaikiniame pasaulyje nemažai yra kalbama apie vyrų grožį ir sveikatą. Taigi, ir kosmetikos priemonių vyrams pradedama gaminti vis daugiau ir įvairesnių. Ir nors galima sutikti nuomonių, kuomet teigiama, jog vyrams kosmetika nereikalinga, tačiau pasaulis jau garsiai kalba apie tai, jog vyrams kosmetika būtina lygiai taip pat, kaip ir moterims.

Kalbant apie kosmetiką vyrams, svarbu paminėti tai, jog ne veltui ji yra atskiriama nuo kosmetikos moterims ar vaikams. Vyrų oda yra kitokia - ji storesnė ir išskiria iki 50-ies procentų daugiau riebalų nei moterų oda, todėl vyrams reikalingos kitokios kosmetinių priemonių sudėtinės dalys. Taip pat vyrų oda yra atsparesnė palaipsniam senėjimui, tačiau šis procesas įvyksta žymiai greičiau ir per trumpesnį laiko tarpą. Taigi, bet kokiu atveju norint, kad oda ilgiau išliktų standi ir sveika, kosmetikos priemonės turėtų būti naudojamos iš anksto, parinkus jas pagal kiekvieno vyro odos tipą. Pavyzdžiui, riebią odą turintiems vyrams labiau tinkami veido kremai, mažinantys riebalų išsiskyrimą ir sausinantys odą. O turintiems sausą - atvirkščiai yra tinkami drėkinantieji kremai.

Tačiau ne tik veido kremas vyrams turėtų būti parenkamas pagal odos tipą. Pavyzdžiui, jautrią odą turintiems vyrams reikėtų naudoti šio tipo odai skirtas skutimosi putas ar gelį. Na o losjonas po skutimosi labiau tiks vyrams, turintiems riebią veido odą. Toks losjonas padės apsaugoti odą nuo pažeidimų ir ją atgaivins.

Lygiai tas pats pasakytina ir apie kitas higieninės kosmetikos priemones, tokias kaip šampūnai, kondicionieriai ar dušo želė. Jos turėtų būti parenkamos pagal odos tipą. Taip pat reikėtų nepamiršti jog ne visas negyvos odos sluoksnis pasišalina su įprastais prausikliais, todėl kartais reikėtų naudoti ir šveičiamąją kūno želė, padedančią pašalinti negyvos odos sluoksnį ir suaktyvinančią kraujotaką.

Populiariausios ir labiausiai paklausios kosmetikos priemonės vyrams yra dezodorantai, losjonai po skutimosi, šampūnai, kūno prausikliai ir skutimosi putos. Tačiau tik vos daugiau nei pusė pasaulio vyrų naudojasi išskirtinai vyrams kuriama kosmetika. Kita dalis naudojasi universaliomis priemonėmis, o tai nėra gerai, prisimenant, jog vyrų odos struktūra gerokai skiriasi nuo moterų. Todėl kosmetikos srities žinovai vyrams rekomenduoja naudoti specialias priemones, pritaikytas jų odai.

Tiptop.lt internetinėje parduotuvėje gausus kosmetikos ir kūno priežiūros prekių vyrams pasirinkimas, atitiksiantis visų vyrų poreikius.