Rodyti po:thumbnail list viewtable list view
Šios kategorijos prekių pristatymo terminas: 10-14 dienų
1554 €
1433 €
item photo
Pieštukinis dezodorantas Joop Homme Sport 75ml
1424 €
1540 €
766 €
item photo
Pieštukinis dezodorantas Calvin Klein CK2 75ml
1637 €
item photo
Dezodorantas Playboy Super Playboy
nuo307 €
1027 €
nuo423 €
nuo522 €
item photo
Shower Cream Jil Sander Jil 150ml
1291 €
item photo
Losjonas po skutimosi Chanel Bleu de Chanel 100ml
7051 €
nuo525 €
item photo
Kūno losjonas Jil Sander Sun 150ml
1265 €
item photo
Dezodorantas Joop Homme 75ml
1667 €
1062 €
item photo
Dezodorantas Adidas Pure Lightness
nuo270 €
item photo
Cream for holení Giorgio Armani Black Code 75ml
3173 €
item photo
Losjonas po skutimosi Puma I Am Going 60ml
1627 €
718 €
item photo
Maitinamasis kūno purškiklis Victoria Secret Amber Romance 250ml
1301 €
item photo
Dušo želė Playboy New York
nuo216 €
item photo
Dezodorantas Coty L´Aimant 75ml
270 €
512 €
item photo
Dezodorantas Adidas Floral Dream
nuo250 €
871 €
1580 €

Kūno ir veido priežiūrai

Tiptop.lt elektroninėje parduotuvėje galima įsigyti daugybę kūno ir veido odos priežiūrai tinkamų priemonių. Tai - šampūnai, dezodorantai, dušo želė, losjonai po skutimosi, kūno ir veido kremai bei daugelis kitų priemonių. Šioje kategorijoje prekės, skirtos tiek vyrams, tiek moterims. Pasiūloje garsiu gamintojų prekės. Tai - Mexx, Davidoff, Naomi Campbell, Nina Ricci, Paco Rabanne, Valentino, Gucci, Hugo Boss ir kt.

Nėra abejonių, jog dauguma žmonių nori būti sveiki ir gražiai atrodyti. Dalis rezultatų gali būti pasiekiama kasdien sportuojant ir reguliuojant mitybą, tačiau kalbant apie grožį, svarbu, kad odos priežiūrai būtų naudojamos kokybiškos priemonės. Kadangi oda dengia visą žmogaus kūną, labai svarbu ją tinkamai prižiūrėti, parenkant geriausius produktus, tinkančius konkrečiam odos tipui. Daugumą produktų galima įsigyti šioje parduotuvėje. Čia siūlomi žinomų gamintojų gaminiai, užsitikrinę pripažinimą pasaulinėje rinkoje.

Svarbu žinoti, jog prieš odą padengiant kokiomis nors priemonėmis, ją reikėtų gerai nuvalyti. Tam skirtos specialios odos valymo priemonės, tokios kaip tonikai, pieneliai ir pan. Kuomet kalbama apie veido odos valymą, tam tinkami ir kai kurie makiažo valymui skirti produktai. Atlikus šias procedūras odą galima padengti norimomis priemonėmis.

Labai dažnai žmonės daugiau dėmesio skiria savo veido odos priežiūrai, pamiršdami, jog rūpinimasis kūno oda taip pat labai svarbus. Taigi, pasidomėkite koks yra jūsų odos tipas ir įsigykite jam tinkamų priemonių.

Rinkdamiesi kūno ar veido odos priežiūrai skirtas priemones, nuspręskite kokios kokybės priemones naudosite. Taip pat orientuokitės į savo mėgiamą prekinį ženklą. Neretai prekyboje galima rasti ne vien kvepalų, bet ir jų kvapo priemonių odos priežiūrai. Tai gali būti kūno kremai, dušo želė, šampūnai, balzamai ir kt. Padengę odą mėgiamu kvapu, ne tik jausitės komfortabiliai fizine prasme, bet ir nuolatos jausite malonų ant kūno padengtų priemonių kvapą.

Dauguma vartotojų neretai stebisi žinomų prekinių ženklų pateikiamomis produktų kainomis, tačiau yra svarbu suprasti, jog pasaulyje pripažinti gamintojai negali sau leisti eksperimentuoti naudodami nekokybiškas medžiagas, na o kokybiškos, kaip žinia, yra brangesnės. Taip pat nemažą kainos dalį sudaro prekinė produktų išvaizda. Siekiant sukurti optimaliausią dizainą kartkartėm prireikia nemažai laiko ir sumanumo. Taigi, įsigydami tokį produktą sumokate ne vien už jo turinį, bet ir už daugybės žmonių laiką, paaukotą atliekant apipavidalinimo, reklamos ir pan. darbus.