Šios kategorijos prekių pristatymo terminas: 10-14 dienų
Pasirinktoje kategorijoje šiuo metu prekių neturime

Dezodorantai

Dezodorantai - tai priemonės, padedančios sulaikyti prakaitą ir šalinančios nemalonų kvapą.  Dažniausiai dezodorantai taikomi pažastų ir kojų, o kai kuriais atvejais ir kitų kūno sričių priežiūrai. Dezodorantus įprasta skirstyti į dvi grupes. Tai - įprasti dezodorantai ir antiperspirantai. Pastarosios priemonės yra skirtos veikti pažastyse esančias prakaito liaukas, taip stabdant prakaitavimą.

Šiuo metu pasiūloje kelios rūšys dezodorantų. Tai - purškiami, rutuliniai, pieštukiniai kietieji ir želė tipo dezodorantai. O kai kuriose šalyse dezodorantai pateikiami kremo forma. Šių priemonių sudėtis yra griežtai kontroliuojama tarptautinių kosmetikos priemonių kontrolės tarnybų. Pagrinde gaminami alkoholio pagrindu pagaminti dezodorantai. Kadangi pažastys - tai tinkama terpė plisti bakterijoms, alkoholis kuriam laikui pristabdo jų plitimą. Taip pat dezodorantų sudėtyje neretai būna ir kitų medžiagų, lėtinančių bakterijų dauginimąsi.

Dezodorantų kvapas priklauso nuo gamintojų pasirinkimo. Dauguma dezodorantų gali turėti natūralių eterinių aliejų kvapą arba būti pagaminti orientuojantis į konkretaus prekinio ženklo gaminamą kosmetikos liniją. Tokie dezodorantai, beje, labai populiarūs. Kiekvienas pirkėjas gali atrasti mėgiamo kvapo dezodoranto analogą.

Kaip išsirinkti tinkamą dezodorantą?

Visų pirma, renkantis dezodorantą būti apsispręsti kokio tipo dezodorantas turėtų būti. Jei mėgstate dėvėti prigludusius drabužius, reikėtų rinktis bespalvius, greitai susigeriančius dezodorantus. Kitais atvejais dezodorantų sudėtinės medžiagos gali pažeisti drabužius. Kai kuriems dezodorantams įsigerti į odą užtrunka daugiau laiko, tačiau jei rytais niekur neskubate, galite rinktis šio tipo dezodorantus.

Pasirinkę dezodoranto tipą, pagalvokite ar daug prakaituojate. Nuo to taip pat priklausys jūsų pasirinkimas. Daug prakaituojantiems žmonėms rekomenduojami antiperspirantai. Geriausią apsaugą nuo prakaito suteikia rutuliniai ir pieštukiniai dezodorantai, mat jie turi tiesioginį kontaktą su oda.

Taip pat svarbu žinoti ar esate alergiškas kokioms nors medžiagoms. Tokiu atveju renkantis dezodorantą reikėtų atkreipti dėmesį į jo sudėtines medžiagas. Tačiau retais atvejais odos reakcija matoma ir ant nealergiškų žmonių odos. Tokią reakciją gali sukelti dezodoranto sudėtyje esantis alkoholis. Taigi, jautriai odai reikėtų rinktis tokią priemonę, kurios sudėtyje alkoholio nėra.

Tiptop.lt elektroninėje parduotuvėje - nemažas pasirinkimas įvairių tipų dezodorantų, skirtų tiek moterims, tiek vyrams. Galima rinktis tokių gamintojų kaip Versace, Calvin Klein, Chanel, DKNY, Bruno Banani, Yves Saint Laurent, Beyonce ir kitų prekinių ženklų gaminius.