Šios kategorijos prekių pristatymo terminas: 10-14 dienų
Pasirinktoje kategorijoje šiuo metu prekių neturime

Dušo želė, muilas

Dušo želė nuo kitų kūno prausiklių skiriasi savo struktūra. Ji labiau panaši į želė nei į skystą muilą ir šiek tiek mažiau putoja. Paprastai dušo želė būna skaidrios spalvos.

Beveik visi dušo želė pavyzdžiai yra malonaus kvapo ir sudėtyje neturi aliejų. Jų pagrindą sudaro vanduo, prausiklis ir papildomos medžiagos, dušo želė suteikiančios individualų kvapą. Dušo želė yra švelnesnė už įprastą muilą ir mažiau dirgina odą net tais atvejais, kuomet nėra pilnai nuplaunama.

Populiariausi dušo želė pavyzdžiai yra skirti masinei prekybai. Šiuos produktus galima įsigyti ne tik vaistinėse ar specializuotose populiarios kosmetikos parduotuvėse, bet ir paprastuose prekybos centruose. Tačiau originalių gaminių galima įsigyti tik specialiose ar vardinėse parduotuvėse, kuriose prekės pateikiamos su gamintojų garantijomis.

Neretai dušo želė ir kiti prausikliai gaminami pasitelkiant kitus prekinių ženklų gaminius, pvz. kvepalus, kaip kosmetikos priemonių kompleksas. Taigi, galima atrasti įvairių kvapų ir atspalvių dušo želė.

Šių prausiklių gamintojai stengiasi atitikti visų klientų poreikius ir tarptautinius reikalavimus. Dėl to daugumoje šiandieninėje rinkoje parduodamų priemonių yra subalansuotas pH. Kai kurios priemonės turi ir papildomą aromaterapinį poveikį.

Moterims ir vyrams skirtų dušo želė kvapai skiriasi, nors galima atrasti ir universalių variantų. Kadangi vyrų oda prakaituoja kur kas labiau nei moterų, jiems skirtose prausimosi priemonėse sudėtinių dalių sąraše neretai galima atrasti mentolio. Ši medžiaga vėsina odą.

Dušo želė naudojama kūno prausimui. Tačiau kai kuriais atvejais vartotojai dušo želė naudoja vietoje šampūno, nors ant pakuotės nebūtinai yra pažymėta, jog priemonė skirta ir plaukų priežiūrai. Tam įtaką daro švelni dušo želė tekstūra, tinkama sudėtis ir pritaikytas pH. Plaunant plaukus dušo želė gaunamas panašus rezultatas, kaip ir prausiantis su drėkinamuoju šampūnu.

Įprastai dušo želė naudojimas yra nesudėtingas. Dažniausiai užtenka suvilgyti kempinę ir ant jos užlašinus nedidelį kiekį želė (maždaug vieną arbatinį šaukštelį), išmasažuoti kūną. Tačiau visuomet derėtų perskaityti naudojimo instrukciją. Specializuotų priemonių naudojimo instrukcija gali skirtis.

Tiptop.lt parduotuvėje - virš šimto dušo želė ir rinkinių, kurių sudėtyje yra ši priemonė, pasirinkimas. Tai tokių firmų, kaip Burberry, Bugatti, United Colors Benetton, Mexx, Nina Ricci ir kitų gamintojų gaminiai.