Rodyti po:thumbnail list viewtable list view
Šios kategorijos prekių pristatymo terminas: 10-14 dienų
737 €
1543 €
1521 €
item photo
After shave balm Yves Saint Laurent L Homme
nuo1348 €
nuo518 €
nuo518 €
item photo
Losjonas po skutimosi Playboy Hollywood 100ml
522 €
nuo705 €
item photo
Aftershave Adidas Ice Dive
nuo309 €
item photo
Aftershave STR8 Red Code 100ml
734 €
706 €
nuo517 €
item photo
After shave balm Versace Eros
nuo450 €
734 €
nuo517 €
item photo
Losjonas po skutimosi Davidoff Cool Water
nuo1969 €
item photo
Losjonas po skutimosi Hugo Boss No.6
nuo4968 €
item photo
Losjonas po skutimosi Issey Miyake L´Eau D´Issey 100ml
4190 €
item photo
Losjonas po skutimosi Carolina Herrera 212 Sexy Men 100ml
3651 €
item photo
After shave balm Bvlgari Aqva Amara 100ml
2891 €
item photo
Losjonas po skutimosi Yves Saint Laurent L Homme 100ml
5318 €
item photo
Balzamas po skutimosi Baldessarini Ambré 75ml
1750 €
item photo
Losjonas po skutimosi Pitralon Original 100ml
477 €
item photo
Balzamas po skutimosi Mont Blanc Legend
nuo1692 €
item photo
Losjonas po skutimosi Playboy New York 100ml
706 €
item photo
After shave balm Hugo Boss The Scent 75ml
3249 €
item photo
Losjonas po skutimosi Laura Biagiotti Due Uomo
nuo1273 €
item photo
Balzamas po skutimosi Giorgio Armani Acqua di Gio 100ml
5302 €
item photo
After shave balm Davidoff The Game 100
1729 €

Skutimosi priemonės

Losjonas po skutimosi - tai priemonė, nusiskutus naudojama dažniausiai vyrų, nors panašių produktų yra skirtų ir moterims. Dažniausiai ši priemonė vadinama bendriniu pavadinimu, tačiau po skutimosi gali būti naudojami ir specialūs balzamai, želė ar pudros. Šie produktai padeda odai išlikti lygiai ir palaiko natūralią jos būklę.

Kokią priemonę pasirinkti, priklauso nuo vartotojo odos tipo ir poreikių.

Tokių priemonių sudėtyje gali būti antiseptinių medžiagų, pvz. denatūruotas alkoholis ar kt. Taigi, šios priemonės apsaugo nuo galimų užkrėtimų pažeidus odą skutimosi peiliuku. Šiam tikslui priemonių po skutimosi sudėtyje taip pat gali būti mentolio, raminančio losjono po skutimosi sudėtyje gali būti jūros dumblių ekstrakto ar alavijo.

Jei losjonas po skutimosi sukelia deginimo pojūtį, jis gali trukti iki kelių minučių. Tai natūrali pažeistų vietų reakcija į antiseptikus. Tačiau antiseptikai nebūtinai yra visose šios rūšies priemonėse.

Teisingai naudojant, losjoną ant veido reikėtų paskirstyti medvilninių servetėlių pagalba. Tepant rankomis ant odos gali būti užnešama infekcija. Prieš losjono naudojimą rekomenduojama veidą nuplauti šaltu vandeniu, kad skutimosi metu atsidariusios poros užsivertų. Tokiu būdu sumažinamas deginimo pojūtis.

Tačiau renkantis losjoną ar kitą priemonę po skutimosi, svarbu žinoti, jog tinkamų priemonių naudojimas nėra vienintelis dalykas, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį skutantis. Svarbu yra ir skutimosi peiliukų pasirinkimas.

Priemonės po skutimosi buvo naudojamos vos atsiradus šiai vyrų veido priežiūros madai. Taigi, jų atsiradimas datuojamas jau keletu amžių prieš mūsų erą.

Šiuo metu losjonas po skutimosi - tai ne vien veido odos priežiūros priemonė, bet ir priemonė, suteikianti malonų kvapą. Šalia to, tokie losjonai turi minkštinamąjį ar drėkinamąjį poveikį, priklausomai nuo pasirinkimo. Tačiau šių priemonių nereikėtų maišyti su odekolonais. Pastaroji priemonė labiau skirta kvėpinimuisi, o ne odos priežiūrai.

Šiuo metu visame pasaulyje galima įsigyti įvairių prekinių ženklų losjonų po skutimosi. Neretai šio tipo prekės kuriamos pagal vyriškų kvepalų atitikmenis, išlaikant tą patį kvapą skirtingos paskirties priemonėse. Taigi, galima sakyti, jog losjonas po skutimosi - tai ne tik veido odos priežiūros priemonė, bet ir priemonė, padedanti pabrėžti kiekvieno vartotojo individualumą.