Rodyti po:thumbnail list viewtable list view
Šios kategorijos prekių pristatymo terminas: 10-14 dienų
759 €
2367 €
item photo
Shower Cream Jil Sander Jil 150ml
1284 €
item photo
Kūno losjonas Jil Sander Sun 150ml
1289 €
item photo
Cream for holení Giorgio Armani Black Code 75ml
3140 €
2199 €
item photo
Kūno losjonas Joop Miss Wild 150ml
650 €
556 €
2860 €
nuo361 €
1367 €
nuo120 €
item photo
Kūno kremas Carven L´Eau 200ml
2083 €
item photo
Kūno losjonas Escada Turquoise Summer
nuo249 €
nuo983 €
nuo113 €
1052 €
2026 €
item photo
Kūno losjonas Davidoff Cool Water
nuo551 €
item photo
Kūno losjonas Burberry Body
nuo325 €
item photo
Kūno losjonas Paco Rabanne Olympea
nuo786 €
9128 €
item photo
Kūno losjonas Giorgio Armani Si 200ml
4363 €
2357 €
1821 €
652 €
1189 €
item photo
Kūno losjonas Joop All about Eve 150ml
1251 €
708 €
632 €

Kremai, losjonai

Kremai ir losjonai - tai priemonės veido ir kūno priežiūrai. Šios priemonės skirtingais pavadinimais vadinamos dėl to, jog skiriasi ne tik jų sudėtinių medžiagų santykiai, bet ir konsistencija. Losjonai yra kur kas skystesnės priemonės, lengvai padengiančios odą ir greičiau susigeriančios. Šios priemonės labiau tinkamos riebesnę odą turintiems žmonėms. Kremai yra tirštesni, vidutinio klampumo, tačiau puikiai paskirstomi ant odos. Priklausomai nuo sudėtinių medžiagų jie būna skirtingo riebumo ir skirti skirtingo amžiaus žmonėms bei skirtingoms funkcijoms atlikti. Kremus dažniau naudoja sausos odos savininkai.

Losjonai yra dažniau naudojami kūno odos priežiūrai. Kadangi jų konsistencija yra skystesnė, jie lengviau pasiskirsto ant didelio odos ploto ar esant plaukuotam odos paviršiui. Kremai dažniau naudojami veido odos priežiūrai, tačiau gali būti skirti ir kūnui.

Svarbu žinoti, jog tiek kremai, tiek losjonai, jei jie nėra įsigyjami specializuotose parduotuvėse ar vaistinėse, yra skirti tik kūno / veido odos priežiūrai, drėkinimui, bet ne gydymui. Šios priemonės minkština odą ir neleidžia jai išsausėti, šalia to apsaugodamos ir nuo galimų odos pažeidimų ateityje. Taigi, kremus ir losjonus galima vadinti prevencinėmis priemonėmis.

Losjonai dažniausiai pakuojami į plastiko buteliukus ar tūbeles ir naudojant išspaudžiami per nedidelę skylutę turintį dozatorių. Kremai dažniausiai pakuojami kieto plastiko dėžutėse ir yra atsukamais dangteliais.

Kremai ir losjonai gali būti bekvapiai arba turėti tam tikrą kvapų kombinaciją. Tiptop.lt parduotuvėse parduodami losjonai ir kremai yra pagaminti žinomų gamintojų, tokių kaip Calvin Klein, Avril Lavigne, Burberry, Roberto Cavalli, Lacoste ir kitų. Taigi, šių prekių kvapai atitinka konkrečių gamintojų pasirinktą kosmetinę liniją. Tokie kremai ir losjonai gali ne tik padėti apsaugoti odą, bet ir tapti papildoma priemone išreiškiant savo individualumą kvapų pagalba.

Tiek kremai, tiek losjonai gali būti pagaminti aliejaus, vandens ar jų mišinio pagrindu. Priklausomai nuo odos tipo, vandens pagrindo kremai labiau tiktų riebesnės odos savininkams, na o sausą odą turintiems vartotojams rekomenduojami aliejaus pagrindo kremai. Kiekvienas produktas taip pat gali turėti ir papildomų sudėtinių dalių, tokių kaip glicerinas, vazelinas, kvapikliai, dažikliai, konservantai ir pan. Todėl renkantis reikėtų atsižvelgti į priemonių sudėtį ir įvertinti ar jos yra tinkamos konkrečiam vartotojui.