Rodyti po:thumbnail list viewtable list view
Šios kategorijos prekių pristatymo terminas: 10-14 dienų
item photo
Tualetinis vanduo Hugo Boss No.6 Sport
4285 €
item photo
Parfumuotas vanduo Lanvin Eclat D´Arpege 100ml
3965 €
item photo
Tualetinis vanduo Hugo Boss Boss in Motion
nuo2439 €
item photo
Tualetinis vanduo James Bond 007 Seven Intense
nuo3527 €
item photo
Tualetinis vanduo Mexx Mexx Spring is Now Woman
nuo845 €
item photo
Tualetinis vanduo Loewe Esencia Loewe Sport
nuo8484 €
item photo
Tualetinis vanduo Tom Tailor College Sport
nuo857 €
item photo
Tualetinis vanduo Replay Jeans Spirit
nuo828 €
item photo
Parfumuotas vanduo Lancome La Vie Est Belle
nuo5374 €
nuo3615 €
item photo
Tualetinis vanduo Carolina Herrera CH Men Prive
nuo5030 €
nuo1061 €
2148 €
item photo
Parfumuotas vanduo Lanvin Eclat D´Arpege
nuo779 €
item photo
Tualetinis vanduo Versace Crystal Noir
nuo842 €
item photo
Tualetinis vanduo Dunhill Desire Black 100ml
3819 €
item photo
Tualetinis vanduo Versace Man Eau Fraiche
nuo652 €
nuo1874 €
3869 €
item photo
Tualetinis vanduo Hugo Boss No.6
nuo738 €
item photo
Tualetinis vanduo Paco Rabanne 1 Million
nuo1133 €
1504 €
item photo
Tualetinis vanduo Bvlgari Aqva Pour Homme
nuo750 €
item photo
Tualetinis vanduo Replay Relover 50ml
1399 €
nuo5328 €
2365 €
nuo918 €
item photo
Tualetinis vanduo Gres Cabotine Eau Vivide 100ml
1638 €

Kvepalai

Kvepalai - tai malonų kvapą skleidžiantys kvapieji skysčiai, dažniausiai naudojami žmogaus kūno kvėpinimui. Tai natūralių ir cheminių elementų junginiai, plačiai paplitę visame pasaulyje. Kvepalus neretai gamina ne tik šioje srityje savo veiklą tobulinantys gamintojai, bet ir ne vieni žinomi mados namai, pvz. Emporio Armani, Dolce& Gabbana, Elie Saab ir kt.

Kvapieji skysčiai, priklausomai nuo koncentracijos, yra skirstomi į keletą rūšių. Tai - kvepalai, parfumuotas (kvapusis) vanduo, tualetinis vanduo, odekolonas. Kvepaluose kvapiųjų medžiagų koncentracija yra didžiausia. Moteriškuose ir vyriškuose kvepaluose koncentracija yra panaši, apie 15-40 procentų.

Kaip naudoti kvepalus?

Kadangi įprastai kvepalai vartotojams pateikiami be purkštukų (tai lemia jų koncentracija), jų paskleidimui ant kūno yra numatytos tam tikros kūno vietos. Dažniausiai tai vietos, kuriose užčiuopiamas pulsas - ant riešų vidinės pusės, už ausų, ant sprando, alkūnių ir kelių vidinių pusių. Šios kūno vietos skleidžia šilumą, taip padėdamos skleistis ir kvepalų aromatui. Kvepalai, priklausomai nuo dienos meto ir vartotojo odos savybių bei mitybos įpročių, kvapą skleidžia skirtingai, atskleisdami vis naujus kvepalų sluoksnius. Pvz. sausoje odoje kvapai išsilaiko trumpiau nei riebioje. Ilgiau kvapai ant kūno išlieka vartojant aštrų ar riebų maistą. O medikamentų vartojimas gali keisti kvepalų aromato pobūdį.

Skirtingus kvapiuosius skysčius rekomenduojama naudoti skirtingu metu - kūno losjonus ryte, tualetinį vandenį perpiet, parfumuotą vandenį ir kvepalus vakare. Visų kvapiųjų skysčių veikimo trukmė yra skirtinga. Mažiausios koncentracijos skysčiai veikia iki 2 val., vidutinės - iki 4 val., na o kvepalų ekstraktas gali išlikti iki 6 valandų ir daugiau.

Šiuolaikiniame pasaulyje kvepalai ar kiti kvapieji skysčiai tapo kiekvieno žmogaus individualumo išraiška. Parfumerijos rinkoje galima aptikti įvairiausių kvapų - nuo įprastų gėlių, vaismedžių, rytietiškų prieskonių aromatų iki kvepalų, atkartojančių medžio žievės, knygų ar net pelėsinio sūrio kvapus.

Kvepalai dažniausiai yra pristatomi nedidelės talpos buteliukuose. Kiekvienas buteliukas ir kvepalų pavadinimas atspindi kvapų derinimo idėją kuriant kvepalus. Neretai didelę kvepalų kainos dalį sudaro būtent išorinis dizainas. Na o norintiems kvepalus įsigyti šiek tiek pigiau, rekomenduojami kvepalų testeriai.

Tiptop.lt elektroninėje parduotuvėje galima įsigyti įvairių žymių pasaulio gamintojų kvepalus, skirtus tiek moterims, tiek vyrams. Tai Lancome, Dior, Coco Chanel, Escada, MaxMara, Joop, Bvlgari, Calvin Klein ir kt. Taip pat vartotojų pamėgti universalūs kvepalai.