Rodyti po:thumbnail list viewtable list view
Šios kategorijos prekių pristatymo terminas: 10-14 dienų
item photo
Tualetinis vanduo Hugo Boss No.6 Sport
4243 €
item photo
Parfumuotas vanduo Lanvin Eclat D´Arpege 100ml
3888 €
item photo
Tualetinis vanduo Hugo Boss Boss in Motion
nuo2508 €
-10%
item photo
Tualetinis vanduo Versace Versace Bright Crystal 90ml
4888 €
54,46 €(-10%)
item photo
Tualetinis vanduo Loewe Esencia Loewe Sport
nuo8439 €
item photo
Parfumuotas vanduo Lancome La Vie Est Belle
nuo5496 €
item photo
Parfumuotas vanduo Lanvin Eclat D´Arpege
nuo8 €
item photo
Tualetinis vanduo James Bond 007 Seven Intense
nuo3502 €
nuo1105 €
4378 €
item photo
Tualetinis vanduo Versace Bright Crystal
nuo869 €
2132 €
2101 €
805 €
item photo
Tualetinis vanduo Gres Cabotine Eau Vivide 100ml
1750 €
item photo
Tualetinis vanduo Versace Crystal Noir
nuo863 €
805 €
3587 €
item photo
Tualetinis vanduo Paco Rabanne 1 Million
nuo1189 €
item photo
Tualetinis vanduo Versace Man Eau Fraiche
nuo686 €
item photo
Tualetinis vanduo Carolina Herrera CH Men Prive
nuo4997 €
item photo
Tualetinis vanduo Hugo Boss No.6
nuo797 €
item photo
Tualetinis vanduo Cristiano Ronaldo Legacy
nuo4280 €
item photo
Tualetinis vanduo Bvlgari Aqva Pour Homme
nuo777 €
7215 €
nuo2012 €
item photo
Parfumuotas vanduo Christian Dior Jadore
nuo5562 €
item photo
Tualetinis vanduo Replay Jeans Spirit
nuo863 €
item photo
Parfumuotas vanduo Hugo Boss Boss Nuit Pour Femme
nuo3076 €

Kvepalai

Kvepalai - tai malonų kvapą skleidžiantys kvapieji skysčiai, dažniausiai naudojami žmogaus kūno kvėpinimui. Tai natūralių ir cheminių elementų junginiai, plačiai paplitę visame pasaulyje. Kvepalus neretai gamina ne tik šioje srityje savo veiklą tobulinantys gamintojai, bet ir ne vieni žinomi mados namai, pvz. Emporio Armani, Dolce& Gabbana, Elie Saab ir kt.

Kvapieji skysčiai, priklausomai nuo koncentracijos, yra skirstomi į keletą rūšių. Tai - kvepalai, parfumuotas (kvapusis) vanduo, tualetinis vanduo, odekolonas. Kvepaluose kvapiųjų medžiagų koncentracija yra didžiausia. Moteriškuose ir vyriškuose kvepaluose koncentracija yra panaši, apie 15-40 procentų.

Kaip naudoti kvepalus?

Kadangi įprastai kvepalai vartotojams pateikiami be purkštukų (tai lemia jų koncentracija), jų paskleidimui ant kūno yra numatytos tam tikros kūno vietos. Dažniausiai tai vietos, kuriose užčiuopiamas pulsas - ant riešų vidinės pusės, už ausų, ant sprando, alkūnių ir kelių vidinių pusių. Šios kūno vietos skleidžia šilumą, taip padėdamos skleistis ir kvepalų aromatui. Kvepalai, priklausomai nuo dienos meto ir vartotojo odos savybių bei mitybos įpročių, kvapą skleidžia skirtingai, atskleisdami vis naujus kvepalų sluoksnius. Pvz. sausoje odoje kvapai išsilaiko trumpiau nei riebioje. Ilgiau kvapai ant kūno išlieka vartojant aštrų ar riebų maistą. O medikamentų vartojimas gali keisti kvepalų aromato pobūdį.

Skirtingus kvapiuosius skysčius rekomenduojama naudoti skirtingu metu - kūno losjonus ryte, tualetinį vandenį perpiet, parfumuotą vandenį ir kvepalus vakare. Visų kvapiųjų skysčių veikimo trukmė yra skirtinga. Mažiausios koncentracijos skysčiai veikia iki 2 val., vidutinės - iki 4 val., na o kvepalų ekstraktas gali išlikti iki 6 valandų ir daugiau.

Šiuolaikiniame pasaulyje kvepalai ar kiti kvapieji skysčiai tapo kiekvieno žmogaus individualumo išraiška. Parfumerijos rinkoje galima aptikti įvairiausių kvapų - nuo įprastų gėlių, vaismedžių, rytietiškų prieskonių aromatų iki kvepalų, atkartojančių medžio žievės, knygų ar net pelėsinio sūrio kvapus.

Kvepalai dažniausiai yra pristatomi nedidelės talpos buteliukuose. Kiekvienas buteliukas ir kvepalų pavadinimas atspindi kvapų derinimo idėją kuriant kvepalus. Neretai didelę kvepalų kainos dalį sudaro būtent išorinis dizainas. Na o norintiems kvepalus įsigyti šiek tiek pigiau, rekomenduojami kvepalų testeriai.

Tiptop.lt elektroninėje parduotuvėje galima įsigyti įvairių žymių pasaulio gamintojų kvepalus, skirtus tiek moterims, tiek vyrams. Tai Lancome, Dior, Coco Chanel, Escada, MaxMara, Joop, Bvlgari, Calvin Klein ir kt. Taip pat vartotojų pamėgti universalūs kvepalai.