Rodyti po:thumbnail list viewtable list view
Šios kategorijos prekių pristatymo terminas: 10-14 dienų
item photo
Tualetinis vanduo Carolina Herrera CH Men Prive
nuo4996 €
item photo
Tualetinis vanduo Mexx Mexx Spring is Now Woman
nuo1423 €
item photo
Tualetinis vanduo Cartier Must de Cartier Gold
nuo4257 €
item photo
Tualetinis vanduo Dunhill Desire Black 100ml
3539 €
item photo
Tualetinis vanduo Versace Man Eau Fraiche
nuo1264 €
item photo
Parfumuotas vanduo Giorgio Armani Eau de Nuit Oud
nuo8619 €
item photo
Parfumuotas vanduo Lancome La Vie Est Belle
nuo6163 €
2777 €
item photo
Parfumuotas vanduo Bentley Infinite Intense 100ml
3831 €
nuo3653 €
item photo
Tualetinis vanduo Diesel Bad
nuo189 €
item photo
Tualetinis vanduo Jil Sander Strictly Night
nuo3706 €
item photo
Tualetinis vanduo Bvlgari Omnia Crystalline
nuo1204 €
item photo
Tualetinis vanduo Versace Crystal Noir
nuo1232 €
item photo
Parfumuotas vanduo Lanvin Eclat D´Arpege
nuo1343 €
item photo
Tualetinis vanduo Trussardi Blue Land
nuo2705 €
item photo
Tualetinis vanduo Versace Bright Crystal
nuo203 €
item photo
Tualetinis vanduo John Varvatos Dark Rebel
nuo3563 €
nuo5328 €
item photo
Tualetinis vanduo Hugo Boss No.6
nuo1239 €
item photo
Tualetinis vanduo Bvlgari Aqva Pour Homme
nuo1340 €
item photo
Tualetinis vanduo UMBRO Power 100ml
1379 €
nuo6381 €
nuo3527 €
item photo
Tualetinis vanduo Paco Rabanne 1 Million
nuo1888 €

Kvepalai

Kvepalai - tai malonų kvapą skleidžiantys kvapieji skysčiai, dažniausiai naudojami žmogaus kūno kvėpinimui. Tai natūralių ir cheminių elementų junginiai, plačiai paplitę visame pasaulyje. Kvepalus neretai gamina ne tik šioje srityje savo veiklą tobulinantys gamintojai, bet ir ne vieni žinomi mados namai, pvz. Emporio Armani, Dolce& Gabbana, Elie Saab ir kt.

Kvapieji skysčiai, priklausomai nuo koncentracijos, yra skirstomi į keletą rūšių. Tai - kvepalai, parfumuotas (kvapusis) vanduo, tualetinis vanduo, odekolonas. Kvepaluose kvapiųjų medžiagų koncentracija yra didžiausia. Moteriškuose ir vyriškuose kvepaluose koncentracija yra panaši, apie 15-40 procentų.

Kaip naudoti kvepalus?

Kadangi įprastai kvepalai vartotojams pateikiami be purkštukų (tai lemia jų koncentracija), jų paskleidimui ant kūno yra numatytos tam tikros kūno vietos. Dažniausiai tai vietos, kuriose užčiuopiamas pulsas - ant riešų vidinės pusės, už ausų, ant sprando, alkūnių ir kelių vidinių pusių. Šios kūno vietos skleidžia šilumą, taip padėdamos skleistis ir kvepalų aromatui. Kvepalai, priklausomai nuo dienos meto ir vartotojo odos savybių bei mitybos įpročių, kvapą skleidžia skirtingai, atskleisdami vis naujus kvepalų sluoksnius. Pvz. sausoje odoje kvapai išsilaiko trumpiau nei riebioje. Ilgiau kvapai ant kūno išlieka vartojant aštrų ar riebų maistą. O medikamentų vartojimas gali keisti kvepalų aromato pobūdį.

Skirtingus kvapiuosius skysčius rekomenduojama naudoti skirtingu metu - kūno losjonus ryte, tualetinį vandenį perpiet, parfumuotą vandenį ir kvepalus vakare. Visų kvapiųjų skysčių veikimo trukmė yra skirtinga. Mažiausios koncentracijos skysčiai veikia iki 2 val., vidutinės - iki 4 val., na o kvepalų ekstraktas gali išlikti iki 6 valandų ir daugiau.

Šiuolaikiniame pasaulyje kvepalai ar kiti kvapieji skysčiai tapo kiekvieno žmogaus individualumo išraiška. Parfumerijos rinkoje galima aptikti įvairiausių kvapų - nuo įprastų gėlių, vaismedžių, rytietiškų prieskonių aromatų iki kvepalų, atkartojančių medžio žievės, knygų ar net pelėsinio sūrio kvapus.

Kvepalai dažniausiai yra pristatomi nedidelės talpos buteliukuose. Kiekvienas buteliukas ir kvepalų pavadinimas atspindi kvapų derinimo idėją kuriant kvepalus. Neretai didelę kvepalų kainos dalį sudaro būtent išorinis dizainas. Na o norintiems kvepalus įsigyti šiek tiek pigiau, rekomenduojami kvepalų testeriai.

Tiptop.lt elektroninėje parduotuvėje galima įsigyti įvairių žymių pasaulio gamintojų kvepalus, skirtus tiek moterims, tiek vyrams. Tai Lancome, Dior, Coco Chanel, Escada, MaxMara, Joop, Bvlgari, Calvin Klein ir kt. Taip pat vartotojų pamėgti universalūs kvepalai.