Jūs pasirinkote

Rodyti po:thumbnail list viewtable list view

ASUS Nešiojamieji kompiuteriaiTipTop.lt siūlomą Asus kompiuterių asortimentą sudaro nešiojami kompiuteriai ir stacionarūs kompiuteriai, kurie visiškai patenkins net ir išrankiausio vartotojo poreikius.

Asus nešiojamų kompiuterių galima išskirti šias kategorijas: kasdieniai nešiojami kompiuteriai (Asus A Series, K Series ir X Series), ultrabook tipo nešiojami kompiuteriai (Zenbook, S Series), Multimedia ir pramogoms skirti sprendimai (Asus N Series ir NX Series), laptopai su kuriais puikiai veikia žaidimai (ASUS G Series, priklausantys Republic of Gamers modeliams), verslo klasės nešiojami kompiuteriai (Asus B Series ir BU Series), mobiliems vartotojams skirti U Series, UX Series, Taichi ir VivBook, o taip pat prestižinės klasės ASUS VX nešiojami kompiuteriai.

Kasdienių ASUS K, A ir X serijos nešiojamų kompiuterių grupę sudaro modeliais kasdienėms užduotims atlikti (naršymas Internete, filmų žiūrėjimas, muzikos klausymasis, retkarčiais darbas su biuro programomis). Šios kategorijos modelių ekranai turi 13.3” – 17.3“ matricas, Sandy Bridge ar Ivy Bridge architektūros Intel Core arba AMD hibridinius procesorius, dažniausiai į procesorius integruotą grafiką; iš kitų kategorijų išsiskiria nedidele kaina.

Ultrabook tipo ASUS nešiojami kompiuteriai pasižymi iki 21 mm storio korpusu, yra lengvi, turi antros arba trečios kartos Intel Core procesorius, šie procesoriai pasižymi ilgu baterijos darbo laiku, ypač greitais ir patikimais SSD tipo atminties kortelės, atspariais vibracijai ir smūgiams. Paprastai tokie modeliai turi 11.6” – 13.3” įstrižainės ekranus (dažniausiai tokiuose nėra DVD optinių diskų įrenginio), tačiau didžiausi modeliai turi 15.6” įstrižainės. Kai kurie iš jų jau gavo ir sensorinius ekranus.

Multimedia užduotims ir pramogoms skirti ASUS kompiuteriai turi ne tik galingus Intel Core procesorius (Core i5, Core i7), tačiau ir diskretines vaizdo plokštes. Šie modeliai paprastai turi 15.6” – 17.3“ ekranus, kurių raiška gali siekti ir Full HD (1920 x 1080 taškų), o tai leidžia ne tik žiūrėti filmus, tačiau ir dirbti su vaizdine medžiaga, kartu mėgautis muzika, kadangi šios kategorijos nešiojamuose kompiuteriuose paprastai būna įdiegtos pažangios SonicMaster garso posistemės.

Asus G (Gaming) nešiojamų kompiuterių serija visų pirma skirta žaidimų gerbėjams, kadangi siūlo bekompromisį galios ir galimybių derinį. Čia naudojami galingiausi mobilūs procesoriai (paprastai tai yra keturių branduolių Intel Core i7 modeliai), aukštesnės vidutinės bei aukščiausios klasės nVidia GeForce ir AMD Radeon vaizdo plokštės, net iki 32 GB operatyvios atminties, nuo 15.6” iki 17.3” įstrižainės ekranai (dažnai su Full HD taškų raiška, kartais – ir su 3D technologijos palaikymu), galinga garso posistemė, turinti ir žemų dažnių garsiakalbį, išskirtinį dizainą ir galimybes, kurios palengvina žaidimo procesą.

Asus nešiojami kompiuteriai B Series ir BU Series pirmiausia skirti verslo vartotojams. Čia dažniausiai naudojami matiniai paviršiai, periferinių jungčių įvairovė taip pat pritaikyta verslo poreikiams. Dažnai įdiegiami spartūs procesoriai, tačiau tenkinamasi integruota grafika arba specifinės vaizdo plokštės, kurios pritaikytos darbui su specifinėmis programomis (projektavimas, dizainas, 3D grafika ir t.t.). Naudojamos duomenų šifravimo, pažangios administravimo technologijos. Korpusai dažnai gaminami iš patvaresnių nei įprasti nešiojami kompiuteriai medžiagų, turi galimybę prijungti specialią Docking stotelę.