Jūs pasirinkote

Rodyti po:thumbnail list viewtable list view

DELL Nešiojamieji kompiuteriaiDell kompiuterių asortimentą sudaro pilna gama nešiojamų kompiuterių, kurie visiškai patenkins net ir išrankiausio vartotojo poreikius. Kompanija išskiria šias nešiojamų kompiuterių kategorijas: kasdieniai nešiojami kompiuteriai (Inspiron serija bei kai kurie XPS modeliai), ultrabook tipo nešiojami kompiuteriai (Inspiron ir XPS serijos atstovai), Multimedia ir pramogoms skirti sprendimai (Inspiron, XPS ir kai kurie Alienware nešiojami kompiuteriai), laptopai su kuriais puikiai veikia žaidimai (Alienware serija), verslo klasės nešiojami kompiuteriai (aukštesnės klasės ir brangesni Latitude bei žemesnės klasės ir pigesni Vostro), o taip pat didelio produktyvumo nešiojamos darbo stotys (Precision serija).

Kasdienių nešiojamų kompiuterių grupę, kaip jau galima suprasti iš pavadinimo, sudaro modeliais kasdienėms užduotims atlikti (naršymas Internete, filmų žiūrėjimas, muzikos klausymasis, retkarčiais darbas su biuro programomis). Šios kategorijos modeliai turi 13.3” – 17.3“ ekranus, Haswell, Broadwell architektūros Intel Core arba AMD hibridinius procesorius, dažniausiai į procesorius integruotą grafiką, pasižymi įvairios spalvos ekranų dangčiais, o kartu iš kitų kategorijų išsiskiria nedidele kaina.

Ultrabook tipo Dell nešiojami kompiuteriai pasižymi iki 21 mm storio korpusu, yra lengvi, turi antros arba trečios kartos Intel Core procesorius, pasižymi ilgu baterijos darbo laiku, ypač greitos ir patikimos SSD tipo atminties kortelės, atspariais vibracijai ir smūgiams. Paprastai tokie modeliai turi 11.6” – 13.3” įstrižainės ekranus (dažniausiai optiniai diskų įrenginiai tokiuose nemontuojami), tačiau didžiausi modeliai turi 15.6” įstrižainės. Kai kurie iš jų jau gavo ir sensorinius ekranus. Aukščiausios klasės ultrabookai turi itin patikimus, tvirtus korpusus, kurie padaryti iš aliuminio arba anglies pluošto, ekranus saugo specialus Gorilla Glass stiklas, atsparus nepalankiam aplinkos poveikiui (braižymams, spaudimui ir t.t.).

Multimedia užduotims ir pramogoms skirti Dell kompiuteriai turi ne tik galingus Intel Core procesorius (Core i5, Core i7), tačiau ir diskretinės vaizdo plokštės, kurios papildo integruotus į procesorius grafinius adapterius. Šie modeliai paprastai turi 15.6” – 17.3“ ekranus, kurių raiška gali siekti ir Full HD, o tai leidžia ne tik žiūrėti filmus, tačiau ir dirbti su vaizdine medžiaga, kartu mėgautis muzika, kadangi šios kategorijos nešiojamuose kompiuteriuose paprastai būna įdiegtos pažangesnės garso posistemės, nei žemiausios klasės Dell mobiliuose sprendimuose.

Dell Alienware nešiojamų kompiuterių serija visų pirma skirta žaidimų gerbėjams, kadangi siūlo bekompromisį galios ir galimybių derinį. Čia naudojami galingiausi mobilūs procesoriai (paprastai tai yra keturių branduolių Intel Core i7 modeliai), aukštesnės vidutinės bei aukščiausios klasės nVidia GeForce ir AMD Radeon vaizdo plokštės, net iki 32 GB operatyvios atminties, nuo 14” iki 18” įstrižainės ekranai (dažnai su Full HD taškų raiška, kartais – ir su 3D technologijos palaikymu), galinga garso posistemė,

Dell nešiojami kompiuteriai Vostro ir Latitude pirmiausia skirti verslo vartotojams. Čia dažniausiai naudojami matiniai paviršiai, periferinių jungčių įvairovė taip pat pritaikyta verslo poreikiams. Dažnai įdiegiami spartūs procesoriai, tačiau tenkinamasi integruota grafika arba specifinėmis vaizdo plokštėmis, kurios pritaikytos darbui su specifinėmis programomis (projektavimas, dizainas, 3D grafika ir t.t.). Korpusai dažnai gaminami iš patvaresnių nei įprasti nešiojami kompiuteriai medžiagų, turi galimybę prijungti specialią Docking-station; akcentuojamas patikimumas ir stabilumas.

Galiausiai Dell Precision nešiojami kompiuteriai yra tikros mobilios darbo stotys. Juose naudojami galingi procesoriai (dažniausiai keturių branduolių), profesionalams skirtos vaizdo plokštės AMD FirePro arba nVidia Quadro. Visa tai leidžia atlikti daug resursų reikalaujančias skaičiavimų užduotis, dirbti su 3D grafika, apdoroti didelius masyvus duomenų, atlikti sudėtingus ir didelės apimties finansinius skaičiavimus ir t.t.