Rodyti po:thumbnail list viewtable list view
680 €
626 €
22980 €
2041 €
56424 €
item photo
Dronas Drone 5.5 FPV
10440 €
item photo
FIDGET SPINNER suktukas Esperanza ETF105 FIDGET SPINNER Metalas
562 €
21786 €
item photo
Virtualios realybės akiniai Natec UGO VR Headset
446 €
item photo
FIDGET SPINNER suktukas Esperanza ETF108 FIDGET SPINNER Metalas
368 €
50229 €
item photo
IDGET SPINNER BLUETOOTH suktukas Esperanza ETF110B FIDGET SPINNER BLUETOOTH
506 €
828 €
item photo
Išmanieji žaislai: mini robotas Sphero Mini Robot Orange Orange/ white, No, Plastic
4828 €
item photo
Spineris FINGER SPINNER
508 €
1561 €
item photo
Dronas Drone 7.2 FPV
16093 €
item photo
Spineris FINGER SPINNER
508 €
147 €

Žaidimai / Pramogos

Tiptop.lt internetinėje parduotuvėje ir visuose Lietuvos filialuose galima įsigyti namų technikos, skirtos laisvalaikiui ir pramogoms. Pagrindinę dalį prekių sudaro kompiuterinių žaidimų įranga, originalūs kompiuteriniai žaidimai ir nešiojamos konsolės.

Video žaidimų veikimo principas - atkartoti sutartinius žaidėjo veiksmus ekrane. 2D vaizdai kompiuteriniuose žaidimuose laikomi kiek atgyvenusiais, tad šiuo metu populiarūs 3D vaizdą generuojantys žaidimai.

Žaidimų valdikliai gali būti skirtingi, priklausomai nuo to, prie ko jie yra jungiami. Kai kuriems paprastiems kompiuteriniams žaidimams užtekta jau turimos klaviatūros ir pelės. Tačiau sudėtingesniems žaidimams, reikalaujantiems greitos reakcijos ir tiksliu metu atliekamų veiksmų, reikalingi žaidimų valdikliai. Žaidimų valdikliai gali būti skirtingi, priklausomai nuo naudojamos žaidimų platformos. Kai kurie jų turi vos vieną ar kelis valdymui skirtus mygtukus, na o kiti valdomi keliolika mygtukų, vairalazdėmis ar net pedalais.

Video žaidimai neretai reikalauja ir kitų papildomų priemonių kokybiškam laiko praleidimui žaidžiant. Paprasčiausios jų - tai ausinės ar kolonėlės. Tačiau norintiems susikurti ypač ryškius efektus, rekomenduojama įsigyti tam pritaikytą garso sistemą. Taip pat gali būti naudojami įvairūs kiti periferiniai įrenginiai, skirti pojūčių (vibracijos, smūgių) sustiprinimui.

Taigi, renkantis įrenginius, papildančius kompiuterinius žaidimus, visų pirma reikėtų atsižvelgti į savo poreikius, į tai, kokiais kompiuteriniais žaidimais planuojate naudotis, kokie papildomi efektai jums reikalingi. Taip pat pasidomėkite ar jūsų kompiuteriai yra tinkami tokiems žaidimams ir ar turi pakankamai galios. Kitas dalykas, apie kurį reikėtų pagalvoti, ypač jei ruošiatės įsigyti žaidimų įrangą, tai - jos apimtys. Tiptop.lt parduotuvėse galima įsigyti įvairios žaidimų įrangos. Mažiausių apimčių siūlomos žaidimų konsolės - tai Nintendo Wii, savo matmenimis ypač tinkamos naudoti vartotojams namuose. Pasiūlos tarpe taip pat galima rasti ir nešiojamų žaidimų konsolių, užimančių nedaug vietos ir tinkamų keliaujant.

Dažnam klientui kyla klausimas, kokiu tikslu pirkti originalų kompiuterinį žaidimą, jei galima atsisiųsti panašų piratinį variantą iš interneto. Atsakymas labai paprastas. Visų pirma, siunčiantis tokius žaidimus, kartu su jais parsisiunčiama įvairių virusų, galinčių sugadinti kompiuterį. Taip pat, dauguma atsisiųstų žaidimų nėra kokybiški ir jų veikimas abejotinas. Tokie žaidimai dažnai stringa ir juose negalima atlikti visų norimų funkcijų. Tad akivaizdu, jog originalūs žaidimai yra kur kas labiau patikimi, kokybiški ir negadina kompiuterinės įrangos.